پالت پلاستیکی

ساخت وبلاگ

هنگامی که می خواهید یک قطعه، دستگاه یا یک وسیله خریداری کنید، مهم ترین سوالی که برای شما پیش می آید این است که یک دستگاه جدید بخرید بهتر است یا یک دستگاه دست دوم پیدا کنید؟

هر دو خرید برای شما می تواند مزایا و معایبی داشته باشد.

بی شک مهم ترین اصل برای مالک یا مدیر بخش بودجه بندی، خرید دستگاه یا محصول با کم ترین هزینه و قیمت می باشد. بر اساس همین خرید جک پالت دست دوم می تواند در نگاه اول انتخاب خوبی به نظر برسد چرا که همیشه قیمت آن نسبت به نمونه جدید و نو خود کمتر است. اما از آیا این انتخاب درست است؟؟

هنگامی که شما جک پالت پلاستیکی دست دوم تهیه می کنید معمولا ضمانت کارخانه سازنده را به همراه ندارید.

دقت کنید که برای خرید جک پالت دست دوم شما نیاز دارید که از جک پالت دیدن کنید اما هنگام خرید جک پالت جدید در صورت دانستن مدل و مارک جک پالت، لازم نیست برای بررسی و مشاهده آن به کارخانه و فروشگاهی بروید، می توانید آن را سفارش دهید و در محل مورد نظر خود دریافت کنید.

در هر قطعه یا دستگاه از تجهیزات صنعتی، مراقبت و روش های صحیح نگهداری باید رعایت شود، وقتی شما جک پالت دست دوم می خرید، دشوار است که بدانید برای نگهداری آن توجه و زمان مناسب به کار برده شده است. این غیر ممکن است که بدانید از دستگاه به چه نحوی استفاده و نگهداری شده است. مگر این که از منبعی که قرار است جک پالت را خریداری کنید، شناخت کافی داشته باشید و مورد اعتماد شما باشد.

مورد دیگری که هنگام خرید پالت پلاستیکی دست دوم باید توجه داشت این است که تکنولوژی هر روز در حال گسترش است. مدل های جدید با امکانات تازه وارد بازار می شود. ممکن است هنگامی که جک پالت دست دوم خریداری می کنید، این دستگاه کارایی و بهره وری مدل جدید را نداشته باشد.

خرید جک پالت پلاستیکی دست دوم جدید به شما این امکان را می دهد که از تمام خدمات پس از فروش مانند گارانتی، تعمیر قطعات توسط متخصصین و ... بهره مند شوید. هم چنین یک دستگاه کاملا تمیز و بدون نقص در اختیار دارید.

پالت پلاستیکی...
ما را در سایت پالت پلاستیکی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : امین بازدید : 387 تاريخ : شنبه 24 مهر 1395 ساعت: 3:55

استفاده از پالت پلاستیکی برای صنعت صادرات و واردات از 50 سال پیش در جهان فراگیر شد. در واقع بعد از انقلاب صنعتی این نوع بسته بندی رواج یافت و در سال های اولیه قرن بیستم تخته های کفی و پالت پلاستیکی به صنعت بسته بندی معرفی گردید.

از جعبه ها، بشکه ها و ... برای یک پارچکی کالا و چیدمان منظم استفاده میشده است.

بشکه ها دو کارایی بسیار مهم و مفید داشته اند 1. بار موجود در خود را حمل می کردند 2. برای جابجایی بار استفاده می شود. به عنوان مثال با غلط دادن بشکه ها در مسافت های نسبتا کوتا کالا را جابجا میکردند.

بعد از آنکه ماشین های دوخت اختراع شدند از گونی ها برای بسته بندی غلات ها ،شکر و .... استفاده می شده است اما در 50 سال اول قرن بیستم این بسته بندی ها جای خود را به بسته بندی های چوبی دادند.

با کشف کارتن تجار ها در یافتند که با استفاده از کاغذ می توانند حمل و نقل سبکتر و راحتری داشته باشند و هزینه ی کمتری برای حمل و نقل پرداخت می کردند.

با راه اندازی خطوط راه آهن این بسته بندی های کارتی افزایش یافت و تجار را استفاده از کارتن ها تشویق میکرد.

پالت پلاستیکی پیش از آنکه برای حمل و نقل استفاده شود برای نگهداری و انبار کردن کارایی داشته است و وظیفه اش محافظت از بسته های کارتنی بوده است.

رفته رفته تجار تصمیم گرفتن تا از پالت پلاستیکی در طول سفر برای حفاظت از کارتن ها استفاده کنند به همین دلیل استفاده از پالت پلاستیکی به مرور زمان رواج یافت

پالت پلاستیکی...
ما را در سایت پالت پلاستیکی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : امین بازدید : 387 تاريخ : شنبه 17 مهر 1395 ساعت: 4:26

پالت پلاستیکی دست دوم در صنایع غذایی به منظور سهولت در حمل و نقل به کار برده می شود و طبیعی است که بعد از گذشت مدتی، سطح پالت ها  آلوده  می شود و به دلیل لزوم رعایت بهداشت در صنایع و کارخانه های مواد غذایی، ضروری است که پالت ها به صورت مداوم شسته شوند تا آلودگی به بخش های دیگر منتشر نشود. نوع آلودگی ها به دلیل چرب بودن و تعداد زیاد پالت پلاستیکی دست دوم  شستشوی دستی آنها را تقریبا غیر ممکن می سازد بدین منظور ضروری است تا به منظور صرفه جویی در مصرف آب، وقت، هزینه و نیروی انسانی از دستگاههای مکانیزه صنعتی استفاده شود. واترجت یا افشانه فشارقوی از جمله دستگاههای نظافت صنعتی هستند که آب را با فشار بالا بر سطح مورد نظر پاشش می کنند و آلودگی ها را می زدایند.

نحوه تمیز کردن پالت پلاستیکی دست دوم با واترجت

واترجت ها انواع مختلفی دارند. یکی از مهم ترین دسته بندی واترجت ها، تقسیم بندی به دو نوع واترجت آب گرم و آبسرد می باشد که هر کدام ویژگی ها و کاربرد متفاوتی دارند. واترجت آبسرد به منظور شستشوی جرم هایی به کار می رود که چرب و روغنی نیستند و واترجت آب گرم به منظور شستن سطوح چرب و از بین بردن جرم های روغنی به کار برده می شود. در صنایع غذایی به دلیل چرب شدن ابزارآلات، لزوم استفاده از واترجت آب گرم اهیمت پیدا می کند.

پالت پلاستیکی...
ما را در سایت پالت پلاستیکی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : امین بازدید : 353 تاريخ : شنبه 3 مهر 1395 ساعت: 3:33